Vernostný program | Libristo - Slovensko
LIBRISTO 0
Doprava zadarmo s Packetou nad 59.99 €
Packeta kurýr 4.99 SPS 4.49 Pošta 3.99 Packeta 2.99

Věrnostný program
Libroamanto

Výhody klubu LIBROAMANTO na prstoch jednej ruky

Jednoduchý systém
zbierania bodov
Zľavy na
ďalšie nákupy
Perfektné darčeky
s knižnou tematikou
Namiesto darčekov
doručenie zadarmo
Presúvanie bodov
medzi zákazníckymi účtami

Na poloprázdnu knižnicu je vždy smutný pohľad. Preto svojich verných zákazníkov radi, a hlavne často odmeňujeme zľavami, rôznymi darčekmi a výhodami. Na využitie zliav je potrebné byť prihlásený k zákazníckemu účtu. Zákaznícky účet je automaticky vytvorený pri prvej objednávke a znamená prístup do klubu LIBROAMANTO.

Ako funguje LIBROAMANTO klub?


1 Pri prvom nákupe sa stávate členom klubu LIBROAMANTO.
2 Automaticky získate 5 % zľavu na ďalšie nákupy.
3 Za každú úspešne uzavretú objednávku dostanete body.
4 Body pri ďalšej objednávke vymeníte za darček.
5 Namiesto darčekov môžete využiť body na dopravu zadarmo.

Body sa pričítajú zo všetkých dokončených objednávok. Objednávka musí byť prevzatá a zaplatená. Zľava 5 % na ďalšie nákupy platí 12 mesiacov od poslednej objednávky. Počet získaných bodov a zoznam konkrétnych odmien nájdete po prihlásení sa vo svojom zákazníckom účte. Odmeny klubu nie sú k dispozícii pre VIP alebo inak zvýhodnené účty.

Aktuálne odmeny za vernosť


200 bodov: Knihomoľské minimum.

Radosti, ktoré možno nepotrebujete, ale určite chcete.

200 bodov MAG_Z Magnetka zelená Magnetky v teplých pastelových farbách a vrelými textami potešia oko aj srdce okoloidúcich.
200 bodov POD_SK Korkový podtácek “Knihy sú môj svet” Čítanie a šálka teplého nápoja patrí skrátka k sebe. Pripravte pre svoju šálku pohodlné miestečko.
200 bodov MAG_F Magnetka fialová Magnetky v teplých pastelových farbách a vrelými textami potešia oko aj srdce okoloidúcich.
200 bodov MAG_R Magnetka rúžová Magnetky v teplých pastelových farbách a vrelými textami potešia oko aj srdce okoloidúcich.
200 bodov MAG_O Magnetka žltá Magnetky v teplých pastelových farbách a vrelými textami potešia oko aj srdce okoloidúcich.

300 bodov: Pre knižných fajnšmekrov.

Knihy sú súčasťou vašich životov. Máme to rovnako. Knihy sú totiž láska!

300 bodov ZAL Magnetické záložky Tiež máte doma milión záložiek do kníh? A skúsili ste už tie naše magnetické? Tie sú! A rovno v sade 4 farieb. (4 ks)
300 bodov TAS Textilná taška Dajte okoliu vedieť, že knihy sú váš svet a že váš nákup, rovnako ako vaše myšlienky, si zaslúži špeciálny úložný priestor.

400 a viac bodov: Pre všetkých, ktorí žijú svoje knižné príbehy.

Vaša knižnica už asi praská vo švíkoch pod náporom knižných posolstiev. Nevadí, na dobrú knihu sa vždy nájde miesto!

500 bodov DOR Doručenie zadarmo Na darčeky si nepotrpíte, zato oceníte dopravu zadarmo? Rozumieme si! Náklady na zaslanie sú na nás!
500 bodov PON_P Ponožky - pánska veľkosť 42 – 46 Nepodceňujte silu pohodlia. Pohodlné knižné ponožky vedia vyčarovať skvelý deň! Vyskúšané za vás a pre vás.
500 bodov PON_D Ponožky - dámska veľkosť 37- 41 Nepodceňujte silu pohodlia. Pohodlné knižné ponožky vedia vyčarovať skvelý deň! Vyskúšané za vás a pre vás.
600 bodov HOL Držiak na stránky book holder “Leganto” Špecialita pre vášnivých čitateľov, vyrobená rukami mladého nadšeného rezbára z poctivého valašského dubu.

Viac o LIBROAMANTE


Knihy sú náš svet. Rozsah našej knižnice je taký veľký, že zasahuje do niekoľkých časových pásiem. Keď sú pri trileroch tri hodiny, tak pri románoch je sedem ráno! :-) Poďte si vybrať z ponuky viac než 18 miliónov titulov!

LIBROAMANTO znamená v jazyku esperanto „milovník kníh“. Esperanto je najrozšírenejším medzinárodným jazykom. Naša značka pôsobí v niekoľkých krajinách, a preto sme zvolili univerzálny názov.

Milujeme knihy a veríme, že sila znalostí, sebarozvoj a písané slovo ide ruka v ruke s lepšími zajtrajškami každého z nás. Členovia klubu LIBROAMANTO majú neobmedzený prístup k literatúre z celého sveta. Či už sa zaujímate o ikigai, pestovanie ženšenu päťlistého, alebo chov jednorožcov, máme to, čo hľadáte. Pretože výnimoční čitatelia si zaslúžia tiež výnimočnú ponuku. A preto robíme to, čo robíme. Aby ste spolu s nami boli „vždy o stránku ďalej“.

Prihlásenie

Prihláste sa k svojmu účtu. Ešte nemáte Libristo účet? Vytvorte si ho teraz!

 
povinné
povinné

Nemáte účet? Získajte výhody Libristo účtu!

Vďaka Libristo účtu budete mať všetko pod kontrolou.

Vytvoriť Libristo účet