Doprava zadarmo s Packetou nad 59.99 €
Pošta 4.49 SPS 4.99 Packeta kurýr 4.99 Packeta 2.99 SPS Parcel Shop 2.99

- My sme - Libristo

Všetky knihy sveta u vás doma

21 miliónov titulov v 150+ jazykoch
+50 dodávateľov z celého sveta
Klub LIBROAMANTO plný výhod a darčekov
16 rokov skúseností s predajom kníh v EÚ
2 milióny zákazníkov obslúžených každý rok

Sme tím mladých ľudí

A každého z nás bavia knižky z iného pohľadu. Denne pre vás vyberáme nové tituly z rozličných jazykov a žánrov, a dopĺňame tak sortiment, ktorý obsahuje viac než 21 miliónov knižných titulov. A tak v Libriste vždy nájdete to, čo hľadáte. Knihy celého sveta na jednom mieste, za jedno poštovné.

… a máte nás za to radi

Trustpilot Heureka ZOC Certified shop Overeny obchod
Libristo EU

Sme svetoví

Naším domovom je Európa a naše korene sú uprostred tohto kontinentu.


Áno, naozaj máme všetko…

Sústredíme sa na kompletnú ponuku zahraničnej literatúry v hlavných svetových jazykoch – angličtine, nemčine, španielčine, francúzštine, taliančine a ruštine. U nás však nájdete i tituly v ďalších 150 jazykoch. Túžite po knihe v maďarčine, chorvátčine alebo možno v kórejčine? Máme! Vytvárame tak úplne unikátnu knižnú ponuku viac než 21 miliónov titulov. Zákazník si u nás vždy nájde knihu, ktorú hľadá.

Libristo EU

Sme knižní nadšenci

Svoju prácu robíme s láskou a maximálnym nasadením.


Náš projekt – naše dieťa nám nejako vyrástlo…

Začínali sme z ničoho v roku 2008. Z pôvodne českého internetového obchodu sme sa postupne rozrástli do veľkej časti krajín Európskej únie. Dnes obsluhujeme viac než 2 milióny zákazníkov ročne. S rozsahom našej pôsobnosti rastie i naša ponuka. Našou misiou je ponúkať knihy z celého sveta na jednom mieste, za jedno poštovné.

Libristo EU

Sme vizionári

Sme vždy o stránku ďalej. Máme radi zmeny a nebojíme sa ich.


Ako sme otvorili Pandorinu skrinku...

Naša ponuka je obrovská. Nie, nepreháňame. Naša ponuka je jedinečná a je veľmi náročné udržať ju prehľadnú. Vedeli ste, že každá krajina zaraďuje knihy do svojich kategórií? A že každá krajina má úplne iné kategórie? Ak by sme sumarizovali všetky kategórie všetkých krajín do jednej ponuky, mohli by ste vyberať knihy približne z dvadsaťtisíc kategórií. Knihu, ktorú hľadáte, by ste tak pravdepodobne nikdy nenašli. Zložité, však? Možno by bolo jednoduchšie povedať, že všetky knihy čítame a po dokonalom zistení obsahu zaradíme do správnej kategórie. Bohužiaľ, nie je to tak, čítame iba väčšinu. :-) Knihy v našej ponuke si i tak môžete vybrať prehľadne v niekoľkých stovkách kategórií. Problém, ktorý sa zdal na začiatku ako neriešiteľný, sme vyriešili v roku 2015, keď sme sa stali súčasťou medzinárodnej skupiny EDItEUR. Táto spoločnosť si kladie za cieľ zjednotiť knižné kategórie všetkých krajín. Vďaka našej pomoci tomuto mimoriadnemu projektu môžeme teraz ponúkať knihy z celého sveta prehľadne a v kategóriách v národnom jazyku. A na to sme právom veľmi pyšní!

Libristo EU

Sme objavitelia

Od roku 2008 hľadáme nakladateľstvá, ktoré majú čo ponúknuť.


Oči máme neustále otvorené…

Pozeráme sa, pýtame sa, počúvame. Našich zákazníkov, ale i dodávateľov. Celosvetovo. Za roky praxe vieme, aká je ponuka a odkiaľ knihy získať za čo najlepších podmienok. Každý deň spracovávame a vyhodnocujeme desiatky miliónov ponúk. Prehľadná celosvetová ponuka kníh na jednom mieste, za rozumnú cenu a rýchle doručenie titulov čitateľom tak, ako sú zvyknutí. To sú naše priority. Zásielky od nás často odchádzajú v zastúpení kníh v niekoľkých jazykoch. Tieto knihy k nám putovali mnohými rôznymi spôsobmi, z rôznych častí sveta a mieria napríklad do malej dediny za symbolické poštovné. Veľká časť našich zákazníkov sú ľudia s pestrými záujmami, ktorí u nás nájdu veľmi špecifické knihy, ktoré sa do cudzích jazykov neprekladajú. A nás veľmi teší, že môžu byť spolu s nami, vždy o stránku ďalej.

Naše hodnoty

Ekológia

Ekológia

Pozeráme sa nielen pred seba, ale hlavne okolo seba. Záleží nám na životnom prostredí. Snažíme sa o to, aby chod našej firmy bol šetrný k životnému prostrediu. Balíme čo najviac bezodpadovo, tlačíme na 100 % recyklovaný papier z miestnych zdrojov, podporujeme ekologické organizácie a meníme svoje každodenné zvyky. Malými krokmi, každý deň.

Inovácie

Inovácie

Máme radi moderné riešenia. Či už ide o predaj kníh, tvorbu nášho firemného systému, alebo nákup kávovaru. Vždy hľadáme cestu, ktorá je efektívna. Sme tím mladých ľudí a nemáme radi žiadne zložitosti. Uprednostňujeme jednoduchosť, prehľadnosť, a hlavne funkčnosť. Nad vecami premýšľame a snažíme sa ich robiť vždy najlepšie, ako vieme.

Tím

Tím

Náš tím je to najcennejšie, čo máme. Každý deň sa usilujeme o to, aby sa u nás ľudia cítili skvele. Vzájomné vzťahy staviame na dôvere a otvorenosti. A tiež chceme, aby v tíme bolo veselo a spoločná práca nám robila radosť.

Optimizmus

Optimizmus

Do našej práce dávame kus seba. Bez toho by nás to ani nebavilo. Nemáme presne stanovený pracovný čas, práca nás baví a každému kroku venujeme láskyplnú starostlivosť. Vždy s rešpektom k ľuďom a nášmu okoliu.

Spoznajte nás

Medzi našich firemných zákazníkov patrí

Erns & Young IKEA Tesco Raiffeisen

+45000 veľa ďalších firiem

Prihlásenie

Prihláste sa k svojmu účtu. Ešte nemáte Libristo účet? Vytvorte si ho teraz!

 
povinné
povinné

Nemáte účet? Získajte výhody Libristo účtu!

Vďaka Libristo účtu budete mať všetko pod kontrolou.

Vytvoriť Libristo účet